Credit24 Meistarlīga

Credit24 Meistarlīgas 2019./2020. gada sezonā piedalās 9 klubi – 5 no Igaunijas un 4 no Latvijas.

19. februāris 2020 plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
BIGBANK Tartu
vs
SELVER Tallinn
22. februāris 2020 plkst. 15:00
Pärnu SH
PÄRNU VK
vs
SELVER Tallinn
22. februāris 2020 plkst. 17:00
Kuressaare SH
SAAREMAA VK
vs
VK BIOLARS/Jelgava
22. februāris 2020 plkst. 18:00
Limbaži 3.Sec.school SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
BIGBANK Tartu
22. februāris 2020 plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
vs
TalTech
Credit24 Meistarlīgas atbalstītāji

Turnīra tabula

Klubi Punkti Spēles W L
1
SAAREMAA VK
56
22 20 2
2
BIGBANK Tartu
52
21 18 3
3
SELVER Tallinn
46
22 15 7
4
SK Jēkabpils Lūši
41
22 13 9
5
PÄRNU VK
36
23 12 11
6
RTU/Robežsardze
26
23 9 14
7
TalTech
18
22 6 16
8
VK BIOLARS/Jelgava
17
23 5 18
9
OC Limbaži/MSĢ
8
22 2 20
Vairāk statistikas

Turpmākās spēles

BIGBANK Tartu
vs
SELVER Tallinn
19. februāris 2020
plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
PÄRNU VK
vs
SELVER Tallinn
22. februāris 2020
plkst. 15:00
Pärnu SH
SAAREMAA VK
vs
VK BIOLARS/Jelgava
22. februāris 2020
plkst. 17:00
Kuressaare SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
BIGBANK Tartu
22. februāris 2020
plkst. 18:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
TalTech
22. februāris 2020
plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SAAREMAA VK
vs
RTU/Robežsardze
23. februāris 2020
plkst. 15:00
Kuressaare SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
TalTech
23. februāris 2020
plkst. 16:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
BIGBANK Tartu
23. februāris 2020
plkst. 16:00
Jēkabpils Sporta nams

Jaunāko spēļu rezultāti

TalTech
03
PÄRNU VK
16.02.20
TalTech SH
RTU/Robežsardze
32
VK BIOLARS/Jelgava
16.02.20
Elektrum Sports Cente
RTU/Robežsardze
31
SK Jēkabpils Lūši
15.02.20
Riga VS SH
SELVER Tallinn
30
TalTech
12.02.20
Audentese SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SK Jēkabpils Lūši
09.02.20
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava
32
OC Limbaži/MSĢ
08.02.20
Zemgale Olympic Center
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
06.02.20
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
23
RTU/Robežsardze
05.02.20
Limbaži 3.Sec.school SH
SELVER Tallinn
30
VK BIOLARS/Jelgava
02.02.20
Audentese SH
PÄRNU VK
30
RTU/Robežsardze
02.02.20
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
30
TalTech
02.02.20
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
31
RTU/Robežsardze
01.02.20
Audentese SH
Skatīt visus rezultātus