Credit24 Meistarlīga

Credit24 Meistarlīgas 2019./2020. gada sezonā piedalās 9 klubi – 5 no Igaunijas un 4 no Latvijas.

OC Limbaži/MSĢ
0
vs
0
SELVER Tallinn
Limbaži 3.Sec.school SH
13. novembris 2019 plkst. 19:00
20. novembris 2019 plkst. 19:00
Limbaži 3.Sec.school SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
PÄRNU VK
21. novembris 2019 plkst. 19:00
Kuressaare SH
SAAREMAA VK
vs
TalTech
23. novembris 2019 plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava
vs
RTU/Robežsardze
23. novembris 2019 plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
vs
SELVER Tallinn
Credit24 Meistarlīgas atbalstītāji

Turnīra tabula

Klubi Punkti Spēles W L
1
BIGBANK Tartu
20
8 7 1
2
SAAREMAA VK
19
8 7 1
3
SK Jēkabpils Lūši
18
8 6 2
4
SELVER Tallinn
12
8 4 4
5
PÄRNU VK
12
8 4 4
6
TalTech
9
8 3 5
7
RTU/Robežsardze
8
8 2 6
8
VK BIOLARS/Jelgava
7
8 2 6
9
OC Limbaži/MSĢ
3
8 1 7
Vairāk statistikas

Turpmākās spēles

OC Limbaži/MSĢ
vs
SELVER Tallinn
13. novembris 2019
plkst. 19:00
Limbaži 3.Sec.school SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
PÄRNU VK
20. novembris 2019
plkst. 19:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
vs
TalTech
21. novembris 2019
plkst. 19:00
Kuressaare SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
RTU/Robežsardze
23. novembris 2019
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
SK Jēkabpils Lūši
vs
SELVER Tallinn
23. novembris 2019
plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
vs
PÄRNU VK
24. novembris 2019
plkst. 16:00
Jēkabpils Sporta nams
BIGBANK Tartu
vs
SAAREMAA VK
24. novembris 2019
plkst. 17:00
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
SK Jēkabpils Lūši
27. novembris 2019
plkst. 19:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SELVER Tallinn
vs
SAAREMAA VK
27. novembris 2019
plkst. 19:00
Audentese SH
TalTech
vs
RTU/Robežsardze
30. novembris 2019
plkst. 17:00
TalTech SH
BIGBANK Tartu
vs
VK BIOLARS/Jelgava
30. novembris 2019
plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
TalTech
vs
VK BIOLARS/Jelgava
01. decembris 2019
plkst. 16:00
TalTech SH
SAAREMAA VK
vs
PÄRNU VK
01. decembris 2019
plkst. 17:00
Kuressaare SH
BIGBANK Tartu
vs
RTU/Robežsardze
01. decembris 2019
plkst. 18:00
Tartu Ülikooli SH
TalTech
vs
BIGBANK Tartu
04. decembris 2019
plkst. 19:00
TalTech SH
SAAREMAA VK
vs
OC Limbaži/MSĢ
04. decembris 2019
plkst. 19:00
Kuressaare SH
SAAREMAA VK
vs
SK Jēkabpils Lūši
07. decembris 2019
plkst. 17:00
Kuressaare SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
PÄRNU VK
07. decembris 2019
plkst. 19:00
Jelgava Sport hall
RTU/Robežsardze
vs
SELVER Tallinn
07. decembris 2019
plkst. 19:00
Rīga 49 School SC
RTU/Robežsardze
vs
PÄRNU VK
08. decembris 2019
plkst. 15:00
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
vs
SELVER Tallinn
08. decembris 2019
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
SELVER Tallinn
vs
BIGBANK Tartu
13. decembris 2019
plkst. 19:00
Audentese SH
BIGBANK Tartu
vs
SK Jēkabpils Lūši
14. decembris 2019
plkst. 17:00
Tartu Ülikooli SH
TalTech
vs
SK Jēkabpils Lūši
15. decembris 2019
plkst. 19:00
TalTech SH
SELVER Tallinn
vs
PÄRNU VK
22. decembris 2019
plkst. 19:00
Audentese SH
PÄRNU VK
vs
TalTech
03. janvāris 2020
plkst. 19:00
Pärnu SH
PÄRNU VK
vs
BIGBANK Tartu
04. janvāris 2020
plkst. 17:00
Pärnu SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
VK BIOLARS/Jelgava
04. janvāris 2020
plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze
vs
OC Limbaži/MSĢ
04. janvāris 2020
plkst. 19:00
Lejaskurzeme SC
SELVER Tallinn
vs
TalTech
04. janvāris 2020
plkst. 19:00
Audentese SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
RTU/Robežsardze
05. janvāris 2020
plkst. 16:00
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
vs
VK BIOLARS/Jelgava
05. janvāris 2020
plkst. 16:00
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
vs
OC Limbaži/MSĢ
09. janvāris 2020
plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
SAAREMAA VK
10. janvāris 2020
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
TalTech
vs
OC Limbaži/MSĢ
10. janvāris 2020
plkst. 18:00
TalTech SH
RTU/Robežsardze
vs
SAAREMAA VK
12. janvāris 2020
plkst. 17:00
Riga VS SH
SELVER Tallinn
vs
OC Limbaži/MSĢ
15. janvāris 2020
plkst. 19:00
Audentese SH
TalTech
vs
SAAREMAA VK
15. janvāris 2020
plkst. 19:00
TalTech SH
PÄRNU VK
vs
OC Limbaži/MSĢ
16. janvāris 2020
plkst. 19:00
Pärnu SH
SELVER Tallinn
vs
SK Jēkabpils Lūši
18. janvāris 2020
plkst. 17:00
Audentese SH
PÄRNU VK
vs
SK Jēkabpils Lūši
19. janvāris 2020
plkst. 15:00
Pärnu SH
SAAREMAA VK
vs
BIGBANK Tartu
19. janvāris 2020
plkst. 17:00
Kuressaare SH
RTU/Robežsardze
vs
VK BIOLARS/Jelgava
19. janvāris 2020
plkst. 18:00
Rīga 49 School SC
PÄRNU VK
vs
SAAREMAA VK
23. janvāris 2020
plkst. 19:00
Pärnu SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
BIGBANK Tartu
25. janvāris 2020
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
SAAREMAA VK
vs
SELVER Tallinn
25. janvāris 2020
plkst. 17:00
Kuressaare SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
OC Limbaži/MSĢ
25. janvāris 2020
plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze
vs
TalTech
25. janvāris 2020
plkst. 19:00
Mežaparks SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
TalTech
26. janvāris 2020
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
vs
BIGBANK Tartu
26. janvāris 2020
plkst. 18:00
Mežaparks SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
SAAREMAA VK
31. janvāris 2020
plkst. 18:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
SAAREMAA VK
01. februāris 2020
plkst. 16:00
Jēkabpils Sporta nams
PÄRNU VK
vs
VK BIOLARS/Jelgava
01. februāris 2020
plkst. 17:00
Pärnu SH
SELVER Tallinn
vs
RTU/Robežsardze
01. februāris 2020
plkst. 19:00
Audentese SH
PÄRNU VK
vs
RTU/Robežsardze
02. februāris 2020
plkst. 17:00
Pärnu SH
SELVER Tallinn
vs
VK BIOLARS/Jelgava
02. februāris 2020
plkst. 19:00
Audentese SH
BIGBANK Tartu
vs
TalTech
03. februāris 2020
plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
RTU/Robežsardze
05. februāris 2020
plkst. 19:00
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
vs
PÄRNU VK
06. februāris 2020
plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
OC Limbaži/MSĢ
08. februāris 2020
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava
vs
SK Jēkabpils Lūši
09. februāris 2020
plkst. 16:00
Zemgale Olympic Center
TalTech
vs
SELVER Tallinn
12. februāris 2020
plkst. 19:00
TalTech SH
RTU/Robežsardze
vs
SK Jēkabpils Lūši
15. februāris 2020
plkst. 19:00
Riga VS SH
TalTech
vs
PÄRNU VK
16. februāris 2020
plkst. 16:00
TalTech SH
BIGBANK Tartu
vs
SELVER Tallinn
19. februāris 2020
plkst. 19:00
Tartu Ülikooli SH
PÄRNU VK
vs
SELVER Tallinn
22. februāris 2020
plkst. 15:00
Pärnu SH
SAAREMAA VK
vs
VK BIOLARS/Jelgava
22. februāris 2020
plkst. 17:00
Kuressaare SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
BIGBANK Tartu
22. februāris 2020
plkst. 18:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
TalTech
22. februāris 2020
plkst. 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SAAREMAA VK
vs
RTU/Robežsardze
23. februāris 2020
plkst. 15:00
Kuressaare SH
OC Limbaži/MSĢ
vs
TalTech
23. februāris 2020
plkst. 16:00
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
BIGBANK Tartu
23. februāris 2020
plkst. 16:00
Jēkabpils Sporta nams

Jaunāko spēļu rezultāti

SAAREMAA VK
30
VK BIOLARS/Jelgava
10.11.19
Kuressaare SH
SK Jēkabpils Lūši
23
BIGBANK Tartu
10.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
TalTech
10.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
30
TalTech
09.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
BIGBANK Tartu
09.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
RTU/Robežsardze
09.11.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
32
SELVER Tallinn
07.11.19
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
31
SELVER Tallinn
03.11.19
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SK Jēkabpils Lūši
03.11.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
13
SK Jēkabpils Lūši
02.11.19
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
23
OC Limbaži/MSĢ
02.11.19
Jelgava Sport hall
TalTech
32
PÄRNU VK
02.11.19
TalTech SH
Skatīt visus rezultātus