SK Jēkabpils Lūši

Vieta tabulā #4
Mājas zāle: Jēkabpils Sporta nams
SELVER Tallinn
TalTech

Spēlētāji

2
Edvins Skruders
Pozīcija:
Setter
Dzimšanas gads:
13/11/97
3
Jānis Medenis
Pozīcija:
Wing-spiker
Dzimšanas gads:
26/01/00
5
Armands Abolins
Pozīcija:
Wing-spiker
Dzimšanas gads:
04/04/92
6
Kristers Dardzanis
Pozīcija:
Opposite
Dzimšanas gads:
09/10/01
7
Gustavs Freimanis
Pozīcija:
Middle-blocker
Dzimšanas gads:
22/09/02
8
Kristers Sils
Pozīcija:
Middle-blocker
Dzimšanas gads:
11/07/02
9
Rihards Pukitis
Pozīcija:
Wing-spiker
Dzimšanas gads:
20/10/89
11
Zigurds Adamovics
Pozīcija:
Middle-blocker
Dzimšanas gads:
07/05/98
13
Davis Melnis
Pozīcija:
Libero
Dzimšanas gads:
27/05/97
15
Vladislavs Blumbergs
Pozīcija:
Middle-blocker
Dzimšanas gads:
27/12/99
17
Eriks Voronko
Pozīcija:
Wing-spiker
Dzimšanas gads:
31/12/90
23
Matiss Petjukevics
Pozīcija:
Wing-spiker
Dzimšanas gads:
29/04/01
33
Daniels Dunaiskis
Pozīcija:
Libero
Dzimšanas gads:
02/03/02
44
Edgars Kalnozols
Pozīcija:
Setter
Dzimšanas gads:
03/10/02
45
Pavels Jemeljanovs
Pozīcija:
Opposite
Dzimšanas gads:
13/03/97

Treneri un personāls

Mārcis OBRUMANS
Pozīcija:
Head Coach
Aivis KOKINS
Pozīcija:
Assistant Coach
Ilva Jurgevica
Pozīcija:
Physioterapist

Turnīra tabula

SK Jēkabpils Lūši Spēļu rezultāti gads/gads

SK Jēkabpils Lūši
1
3
BIGBANK Tartu
23.02.20
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
2
3
TalTech
22.02.20
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze
3
1
SK Jēkabpils Lūši
15.02.20
Riga VS SH
VK BIOLARS/Jelgava
0
3
SK Jēkabpils Lūši
09.02.20
Zemgale Olympic Center
SK Jēkabpils Lūši
1
3
SAAREMAA VK
01.02.20
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
3
0
OC Limbaži/MSĢ
25.01.20
Jēkabpils Sporta nams
PÄRNU VK
3
2
SK Jēkabpils Lūši
19.01.20
Pärnu SH
SELVER Tallinn
3
1
SK Jēkabpils Lūši
18.01.20
Audentese SH
SK Jēkabpils Lūši
3
2
RTU/Robežsardze
05.01.20
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
3
1
VK BIOLARS/Jelgava
04.01.20
Jēkabpils Sporta nams
TalTech
1
3
SK Jēkabpils Lūši
15.12.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
3
0
SK Jēkabpils Lūši
14.12.19
Tartu Ülikooli SH
SAAREMAA VK
3
2
SK Jēkabpils Lūši
07.12.19
Kuressaare SH
OC Limbaži/MSĢ
0
3
SK Jēkabpils Lūši
28.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
3
1
PÄRNU VK
24.11.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
2
3
SELVER Tallinn
23.11.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
2
3
BIGBANK Tartu
10.11.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
3
0
TalTech
09.11.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
0
3
SK Jēkabpils Lūši
03.11.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
1
3
SK Jēkabpils Lūši
02.11.19
Rīga 49 School SC
SK Jēkabpils Lūši
3
2
SAAREMAA VK
19.10.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
3
1
OC Limbaži/MSĢ
12.10.19
Jēkabpils Sporta nams
PÄRNU VK
2
3
SK Jēkabpils Lūši
06.10.19
Pärnu SH
SELVER Tallinn
3
2
SK Jēkabpils Lūši
05.10.19
Audentese SH