Credit24 Meistarlīga 2021./2022. sezona ir klāt!

02.10.21

Šajā nedēļas nogalē “Credit24” Meistarlīgas vīriešu komandas uzsāks sacensības, mērojoties spēkiem ar lietuviešu un igauņu volejbola klubiem.

Jau šo svētdien, 3.oktobrī pulkstens 18:00 “Credit24” Meistarlīgu vīriešiem atklās pagājušā gada Credit 24 Meistarlīgas ceturtās vietas un Igaunijas čempionāta uzvarētāji  BIGBANK Tartu tiekoties ar Credit 24Meistarlīgas pagājušās sezonas uzvarētājiem  Selver Tallinn. BIGBANK Tartu komanda šosezon pastiprinājuši savu sastāvu ar vairākiem Igauņu izlases spēlētājiem. Jāatzīmē, ka komanda nokomplektēta bez leģionāru piesaistes un visi spēlētāji ir no Igaunijas. Kā vienu no sezonas līderiem jāmin otrā tempa uzbrucēju Martti Juhkami. Komandai pievienojies arī pieredzējušais cēlājs Kert Tobal, kas šosezon komandā pildīs kapteiņa pienākumus. Šobrīd viņš atgūstas no ceļgala traumas un visai drīz būs gatavs doties laukumā. Pastiprinājums BIGBANK Tartu komandā ir arī Albert Hurt- otrā tempa uzbrucējs un Igaunijas izlases spēlētājs. Pirmā tempa uzbrucējs Mart Nabert šosezon ir atgriezies no leģionāru gaitām Somijā un ir gatavs pārstāvēt BIGBANK Tartu komandu. 

Spēli būs iespējams vērot postimees.ee portālā.

Latvijas klubi Credit24 Meistarlīgu iesāks 9. un 10.oktobrī RTU/Robežsardze Jūrmala un VK Biolars Jelgava/MSĢ  klubiem uzņemot pie sevis igauņu Pērnavas un Taltech komandas. 

Šogad “Credit24” Meistarlīgas turnīrā piedalīsies deviņas komandas – četras no Igaunijas (“BIGBANK Tartu”, “Parnu VK”, “Selver Tallinn” un “TalTech”), četras no Latvijas (Daugavpils Universitāte/”Ezerzeme”, RTU ”Robežsardze”/”Jūrmala”, SK “Jēkabpils Lūši” un VK “Biolars”/”Jelgava MSĢ”), un dalībnieku vidū atkal būs Lietuvas pārstāvji – Klaipēdas “Amber Volley”.