Credit24 meistarlīgā Latvijas komandām sezona ir noslēgusies

21.02.22

Šajā nedēļā tika aizvadīti ceturtdaļfināli Credit24 meistarlīgā. Katra Latvijas komanda tikās ar pretiniekiem divas reizes.. Neviena no Latvijas komandām, diemžēl nekvalificējās pusfināliem, kas nozīmē, ka latviešiem sezona Credit24 meistarlīgā ir noslēgusies.

Ceturtdaļfinālu atklāja SK “Jēkabpils Lūši”, kas tikās  ar teicamu sportisko formu sasniegušo Latvijas valstsvienības bijušā galvenā trenera Avo Kēla trenēto un Toma Švana pārstāvēto “Parnu VK”. Sezonas sākumā pērnavieši nerādīja gaidīto sniegumu, bet neskatoties uz to, abās šīs nedēļas spēlēs izdevās pārspēt jēkabpiliešus un iegūt vietu pusfinālā. Pirmajā cīņā, ko mūsējie aizvadīja mājās, izvedās atņemt tikai vienu setu, zaudējot ar rezultātu 1-3 (19:25 21:25 25:22 23:25). No SK “Jēkabpils Lūšiem” 18 punktus guva Armands Āboliņš, 2 ar “eisu” un 4 ar bloku. “Parnu VK” komandā labu spēli aizvadīja Markus Uuskari, sakrājot 19 punktus, no kuriem 4 ar bloku, Toms Švāns spēlē guva 7 punktus, no kuriem 3 ar netveramu sevi.

Atbildes cīņu “Lūši” aizvadīja izbraukumā pie “Parnu VK”, kur piecu setu spēlē ar rezultātu 2-3 (25:23, 21:25, 25:20, 20:25, 7:15) nācās atdot pusfināla ceļazīmi pērnaviešiem.

DU/ “Ezerzeme” divcīņas aizvadīja pret regulārās sezonas līderiem Tartu “Bigbank” komandu. Nedēļas sākumā, mājas spēlē, izdevās atņemt vienu setu, bet piedzīvot zaudējumu, taču nedēļas nogalē aizvadot smagu spēli, ar rezultātu 3-0  (25:10, 25:14, 25:14) pārliecinošu uzvaru guva Tartu “Bigbank”. No daugavpiliešiem pa abām spēlēm kopā Andris Širjavovs sakrāja 17 punktus (7 ar bloku) un Deniss Pavlovs komandai guva 18 punktus, 2 no tiem ar “eisu” un 3 ar bloku. Pretinieku komandā jāuzsaka Albert Hurt, kurš pa abām spēlēm kopā sakrāja 31 punktu, no kuriem 6 ar “eisu” un 4 ar bloku.

Trešais ceturtdaļfināla duelis bija starp “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un Tallinas “TalTech”. Sākumā tiekoties Jūrmalā, mājiniekiem izdevās atņemt Tallinas komandai tikai vienu setu. Mūsējie piedzīvoja zaudējumu ar 1-3 (25:23, 22:25, 19:25, 27:29). Pēc tam nedēļas nogalē spraigā punkts punktā cīņā, kurā līdz pašām beigām uzvaru varēja gūt jebkura no komandām, tomēr “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar rezultātu 2-3 (25:22, 20:25, 20:25, 25:23, 16:18) piekāpās Tallinas “TalTech” volejbolistiem. Labu spēli, kā vienmēr, aizvadīja Matīss Gabduļins, savai komandai gūstot 21 punktu, no kuriem 6 ar boku. No pretiniekiem 25 punktus sakrāja Kevin Saar, no kuriem 1 ar bloku.

Credit24 meistarlīgas final4 notiks 25.februārī A.Le Coq sporta hallē, Tartu, Igaunijā, kur par vietu finālā cīnīsies TalTech ar “Parnu VK” un Tartu “Bigbank” ar Gargzdai Amber-Arlanga.

Latvijas komandas gan ilgi atpūsties nevarēs, jo jāsāk gatavoties Optibet Latvijas čempionātam vīriešiem. Ceturdaļfināla spēles sāksies 2.martā. “Jēkabpils Lūši” spēlēs līdz divām uzvarām tiksies ar Aizputi, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar VK Venstpils, DU/ “Ezerzeme” ar VK Ozolnieki un  VK Biolars/ Jelgava MSĢ ar VK Vecumnieki.

Rezultāti

“Credit24” meistarlīga vīriešiem

Ceturtdaļfināli

16.02. 19.00 DU/”Ezerzeme” – Tartu “Bigbank” 1-3 (18:25, 16:25, 27:25, 12:25)

16.02. 19.00 SK “Jēkabpils Lūši” – “Parnu VK” 1-3 (19:25, 21:25, 25:22, 23:25)

16.02. 19.30 “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” – Tallinas “TalTech” 1-3 (25:23, 22:25, 19:25, 27:29)

19.02. 16.00 “Parnu VK” – SK “Jēkabpils Lūši” 3-2 (23:25, 25:21, 20:25, 25:20, 15:7)

19.02. 17.00 Tartu “Bigbank” – DU/”Ezerzeme” 3-0 (25:10, 25:14, 25:14)

19.02. 20.00 Tallinas “TalTech” – “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” 3-2 (22:25, 25:20, 25:20, 23:25, 18:16)