“Credit24” meistarlīgas Latvijas klubu mājas spēles tiek pārceltas

02.11.21

Šonedēļ paredzētās “Credit24” meistarlīgas spēles Latvijā pārceltas uz laiku pēc 14. novembra. Konsultējoties iesaistītajām pusēm un ņemot vērā nosacījumus, kas nepieciešami “Credit24” meistarlīgas spēļu sarīkošanai Latvijas Ministru kabineta noteiktās “mājsēdes” laikā līdz 14. novembrim, nolemts šajā laikā Latvijā volejbola sacensības nerīkot.

Nedēļas nogalē “Credit24” meistarlīgā visām četrām Latvijas vienībām bija paredzēts savā starpā aizvadīt pa divām spēlēm, tai skaitā Jūrmalā bija paredzēts principiālais “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un SK “Jēkabpils Lūši” mačs.

Konsultējoties ar Latvijas Volejbola federāciju un klubiem, ņemot vērā kritisko situāciju Latvijā veselības aprūpes jomā Covid-19 epidēmijas laikā un atbalstot valdības pieņemtos lēmumus krīzes pārvarēšanā, kā arī rūpējoties par visu volejbola sacensību dalībnieku veselību, pieņemts lēmums Latvijā volejbola spēles līdz 15. novembrim neaizvadīt. Tāpēc atceltas visas četras šīs nedēļas beigās paredzētās “Credit24” meistarlīgas cīņas.

Tāpat, kā tas bijis pirmajās divās “mājsēdes” nedēļās, Latvijas klubiem saskaņā ar visiem iesaistītajās valstīs pieņemtajiem veselības aizsardzības pasākumiem nākamnedēļ būs atļauts kārtējos “Credit24” meistarlīgas mačus aizvadīt Igaunijā un Lietuvā.

“Optibet” Baltijas līgā sievietēm Latvijas klubi līdz 15. novembrim spēles neaizvadīs.

Tāpat līdz novembra vidum Latvijā netiks rīkotas arī “Optibet” Latvijas čempionāta spēles  sievietēm un vīriešiem, kā arī amatieru un jauniešu sacensības volejbolā.

Tikmēr Igaunijā piektdien maču mājās aizvadīs Avo Kēla vadītā un līgas labākā servētāja Toma Švana pārstāvētā “Parnu VK”, kas tiksies ar čempiona titula pretendenti “Bigbank Tartu”.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu vīriešiem lasiet šeit: http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/Credit24-21-22

Foto: SimFoto