Credit24 Meistarlīgas prezentācijas pasākums

02.10.21

22.septembrī “Studio69” telpās un Volejbols Latvija Facebook un Youtube kanālos bija iespējams vērot prezentācijas pasākumu, kurā Credit24 Meistarlīgas komandas iepazīstināja ar sevi, saviem plāniem un kopējo sagatavotības līmeni 2021./2022.gada sezonas sacensībām.

Šogad Credit24 Meistarlīgā startēs SK Jēkabpils Lūši, RTU Robežsardze/Jūrmala, VK Biolars/Jelgava MSĢ, kā arī DU/Ezerzeme vīriešu komandas.

Daļa komandu atzīst, ka šogad ir saskārušies ar grūtībam nokomplektēt komandu sastāvu. RTU Robežsardze/Jūrmala galvenais treneris Raimonds Vilde minēja, ka, lai gan viņu komandā brīvas vietas vēl ir, varētu teikt, ka komanda ir nokomplektēta. Savukārt VK Biolars/Jelgava MSĢ menedžeris Andrejs Jamrovskis uzvēra, ka šogad sastāvs ir nokomplektēts labāk nekā jebkad. Ja iepriekšējos gadus klubs saskārās ar grūtībām savākt virs 10 cilvēkiem pieteikumā, tad šogad, pateicoties tam, ka Biolars/Jelgava MSĢ kļuvusi par MSĢ bāzes klubu, viņiem jau šobrīd ir 18 cilvēki pieteikumā. Papildus tam, jāpiezīmē, ka par kluba galveno treneri šogad kļuvis Lauris Iecelnieks.

Arī Credit24 Meistarlīgu komandas papildinājušas un nomainījušas savus sastāvus. Lai gan DU/Ezerzeme komandu pametuši 4 spēlētāji, tai pievienojušies arī 5 jauni spēlētāji, no kuriem 2 ir leģionāri – Ņikita Zamorski (Baltkrievija) un Nazars Hetmans (Ukraina). Savas gaitas komandas sastāvā turpinās arī Andris Širjakovs, Dmitrijs Meinards, Vadims Mejkovs, Antons Nazarovs, Mārtiņš Jansons un Rihards Puķītis.

Savukārt RTU Robežsadze/Jūrmala komandu papildinās 4 spēlētāji no DU/Ezermala komandas  un 2 spēlētāji no VK Biolars/Jelgava MSĢ – Maksims Morozovs un Gatis Slavēns. Komandas pamatā palikuši 5 spēlētāji – Roberts Kļaviņš, Vladimirs Visockis, Jēkabs Dzenis, Patriks Pinka un Aleksandrs Avdejevs.

SK Jēkabpils Lūši komandu papildinās spēlētajs no Ukrainas – Maksym Vedashenko. Savukārt komandu turpinās pārstāvēt vadošie volejbola spēlētāji no Jēkabpils novada – Zigurds Adamovičs, Vladislavs Blumbergs, Pāvels Jemeļjanovs un Dāvis Melnis.

VK Biolars/Jelgava komanda sastāv no MSĢ audzēkņiem. Uz pasākumu komandu ieradās pārstāvēt 2 no jaunajiem komandas spēlētājiem – Verners Kļaviņš un Klāvs Vilde, kuri šogad komandai palīdzēs cīnīties par uzvaru Credit24 Meistarlīgā.

Lai gan komandu mērķi šajā sezonā ir dažādi, tomēr dažam komandām (RTU Robežsardze/Jūrmala, RVS/LU un VK Biolars/Jelgava MSĢ) tas izrādās vienots – sagatavot labus un spējīgus volejbola spēlētājus Latvijas izlasei. VK Biolars/Jelgava MSĢ galvenais treneris Lauris Iecavnieks ziņoja, ka komanda vēlētos, lai pēc gada vai diviem izlasi papildinātu jauni spēlētāji arī no viņu puses. Savukārt DU/Ezerzeme spēlētājs Andris Širjakovs minēja, ka viņu mērķis šajā sezonā ir tikt Latvijas kausa un Latvijas Čempionāta finālā, kā arī spēlēt Credit24 Meistarlīgas izslēgšanas spēlēs.