Latvijas čempionāta fināla atkārtojumā jūrmalnieki Baltijas līgā apspēlē “lūšus”

24.01.22

“Credit24” meistarlīgā volejbolā sestdien Latvijas iepriekšējā gada divu labāko komandu cīņā Jūrmalā pārāka izrādījās RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”, bet SK “Jēkabpils Lūši” komanda nākamajā dienā pārliecinoši uzvarēja Jelgavā.

“Credit24” meistarlīgā RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” pieveica SK “Jēkabpils Lūši” ar 3-0 (25:15, 25:20, 25:19).

Uzvarētāju labā ierasti rezultatīvu spēli aizvadīja Matīss Gabdulļins, kurš guva 24 punktus, no tiem trīs – ar servi. 15 punktus guva Patriks Pinka, astoņus – Oļegs Klopovs, trīs no tiem sakrājot blokā. Viesu rindās 17 punktus sakrāja Aleksandrs Samuilovs, deviņus – Jānis Medenis.

Svētdien jēkabpilieši Jelgavā pārliecinoši pieveica “Biolars Jelgava”/MSĢ vienību – 3-0 (25:14, 25:17, 25:21).

Uzvarētāju rindās Armands Āboliņš sakrāja 13, Samuilovs 12 un Medenis 11 (3 “eisi”) punktus. Mājiniekiem 14 punktus guva Eduards Stieģelis, trīs no tiem sakrādams no serves līnijas, bet desmit punktus pievienoja Sandis Vilcāns.

“Jūrmalas komanda, protams, ir spēcīgāka par jelgavniekiem,” ar salīdzinājumu par abām spēlēm sāka“Jēkabpils Lūšu” galvenais treneris Mārcis Obrumans. “Turklāt laukumā mums sestdien dažādu iemeslu dēļ nebija Ērika Voroņko, Pāvela Jemeļjanova, Armanda Āboliņa, Dāvja Meļņa. Arī es spēli skatījos televizorā.”

“Sen nebiju skatījies spēli televizorā. Mūsu pusē bija daudz jaunu seju. Tāpēc vairāk skatījos uz mūsu laukuma pusi, lai redzētu, kā viņi darbosies. RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” rindās pamatoti labākā spēlētāja balvu saņēma Gabdulļins, kurš nospēlēja stabili, vienmērīgi un bez lieliem kritumiem. Mūsu komandā balva tika iedota Medenim, taču es būtu piešķīris Samuilovam,” ar iespaidiem dalās treneris. “Šodien pirmajā setā netikām galā ar Stieģeli – blokā pieķērām, bet bumbas no tā lidoja autā, un aizsardzībā neizdevās pacelt.”

Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Avo Kēla vadītā un Toma Švana pārstāvētā “Parnu VK” Tartu piekāpās līderei “Bigbank”, kas svinēja panākumu ar 3-0 (25:18, 25:18, 25:15).

Švans guva septiņus punktus, no kuriem divus blokā un vienu ar servi.

Turnīra tabulā “Parnu VK” ir 14 punkti 11 cīņās. No Latvijas klubiem augstāko vietu ar 14 punktiem 13 spēlēs ieņem “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, ar 13 punktiem 11 spēlēs seko SK “Jēkabpils Lūši”, deviņi punkti desmit spēlēs ir DU/”Ezerzeme”, bet VK “Biolars”/”Jelgava MSĢ” ir četri punkti 12 cīņās.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu vīriešiem lasiet šeit: http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/Credit24-21-22

Foto: Renārs Koris