Latvijas čempionāta fināla atkārtojumā jūrmalnieki Baltijas līgā uzņems “lūšus”

17.01.22

“Credit24” meistarlīgā volejbolā sestdien gaidāma Latvijas iepriekšējā gada divu labāko komandu cīņa Jūrmalā. “Optibet” Baltijas līgā sievietēm “Jelgava” un RVS/LU ciemos gaidīs labākās līgas komandas, un cīņas turpināsies arī “Optibet” Latvijas čempionātā.

“Credit24” meistarlīgā sestdien Jūrmalā gaidāms divu Latvijas pēdējo gadu labāko komandu RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” un SK “Jēkabpils Lūši” tikšanās. Abas komandas pēdējā laikā tikušās bieži, rezultāti ir neparedzami un cīņas – saistošas, visbiežāk – piecos setos.

Iepriekšējā sezonā komandas Baltijas līgas ietvaros tikās piecreiz, četrreiz uzvaru svinot “lūšiem” un četrreiz spēlēm beidzoties pēc maksimālā setu skaita – pieciem. Latvijas Superkausā jēkabpilieši uzvarēja piecos setos, bet Latvijas čempionāta finālā pēc maksimālā spēļu skaita – piecām – par uzvarētājiem kļuva “lūši”.

Arī šosezon komandas jau tikušās trīsreiz. Baltijas līgā pārāka bija Jūrmalas vienība, bet Superkausā un Latvijas kausa finālā – SK “Jēkabpils Lūši” komanda.

Spēli tiešraidē translēs televīzijas kanāls Best4Sport kanālā.

Svētdien jēkabpilieši aizvadīs vēl vienu izbraukuma spēli – Jelgavā, tiekoties ar spēkā pieņemošos “Biolars Jelgava”/MSĢ.

Kā ceturtā no Latvijas komandām šosezon Austra Štāla trenētās Klaipēdas ”Amber Volley” spēku izbraukumā vērtēs DU/”Ezerzeme”. Pārējās Latvijas komandas klaipēdiešiem ir zaudējušas.

Grūts izbraukums gaida arī Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Avo Kēla vadīto un Toma Švana pārstāvēto “Parnu VK”, kas dosies uz eksāmenu Tartu, kur to gaida līdere “Bigbank”.

“Amber Volley” ar 19 punktiem 11 spēlēs turnīra tabulā ir ceturtā, bet “Parnu VK” ir 14 punkti 10 cīņās. No Latvijas klubiem augstāko vietu ar 11 punktiem 12 spēlēs ieņem “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, ar desmit punktiem deviņās spēlēs seko SK “Jēkabpils Lūši”, deviņi punkti desmit spēlēs ir DU/”Ezerzeme”, bet VK “Biolars”/”Jelgava MSĢ” ir četri punkti 11 cīņās.

 

Kalendārs

“Credit24” meistarlīga vīriešiem

22.01. 16.00 Klaipēdas ”Amber Volley” – DU/”Ezerzeme”

22.01. 17.00 RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” – SK “Jēkabpils Lūši”

 

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu vīriešiem lasiet šeit: http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/Credit24-21-22

 

Foto: Kārlis Briedis