Latvijas volejbolisti šonedēļ “Credit24” meistarlīgā Jēkabpilī un Daugavpilī cīnīsies savā starpā

30.11.21

Iepriekšējā nedēļā “Credit 24 Meistarlīgas” Latvijas klubi nespēlēja, bet šajā nedēļas nogalē visas četras komandas tiksies savstarpējās spēlēs Jēkabpilī un Daugavpilī. Baltijas līgā sievietēm trīs spēļu maratonu Igaunijā aizvadīs RVS/LU komanda, bet savā laukumā cīņās pret Lietuvas klubiem dosies pārējās trīs Latvijas vienības.

 

“Credit24” meistarlīgā Latvijas klubiem šosezon punkti spēlēs ar Igaunijas un Lietuvas klubiem krājas kūtri, tāpēc nedēļas nogale būs teicama iespēja papildināt uzvaru un punktu krājumu pašmāju dueļos. Jēkabpilī Latvijas čempione SK “Jēkabpils Lūši” sestdien Latvijas čempionāta fināla atkārtojumā uzņems RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”, bet dienu vēlāk – atjaunināto VK “Biolars”/“Jelgava MSĢ”. DU/”Ezerzeme” savā laukumā ar Jelgavas un Jūrmalas klubiem tiksies apgrieztā secībā.

 

Jāpiemin arī Austra Štāla vadītās Klaipēdas “Amber Volley” pirmais sezonas izbraukums, otrajā no spēlēm svētdien tiekoties ar Avo Kēla vadīto un Toma Švana pārstāvēto “Parnu VK”.

 

“Jēkabpils Lūši” no Latvijas komandām turnīra tabulā ir visaugstāk, ar trim punktiem četrās spēlēs ieņemot sesto vietu deviņu komandu konkurencē. Ar trim punktiem sešos mačos septītā ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, kurai ar četriem zaudējumiem seko attiecīgi DU/”Ezerzeme” un VK “Biolars”/”Jelgava MSĢ”, viena no kurām sestdien svinēs pirmo uzvaru sezonā.

Plānots, ka visu četru līgu spēles Latvijā tiks translētas tīmeklī mājinieku “Facebook” lapā, bet vīru mačus Igaunijā – interneta vietnē “Postimees.ee”. Divas no šīs nedēļas Credit24 Meistarlīgas cīņām būs iespējams vērot arī Best4Sport TV kanālā- sestdienas spēli SK “Jēkabpils Lūši” pret RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” un svētdienas spēli DU/”Ezerzeme” pret RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”.

 

Kalendārs

“Credit24” meistarlīga vīriešiem

04.12. 18.00 SK “Jēkabpils Lūši” – RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”

04.12. 18.00 DU/”Ezerzeme” – “Biolars”/“Jelgava MSĢ”

 

05.12. 16.00 SK “Jēkabpils Lūši” – “Biolars”/“Jelgava MSĢ”

05.12. 18.00 DU/”Ezerzeme” – RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu vīriešiem lasiet šeit: http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/Credit24-21-22