Uz Jelgavu un Jūrmalu brauks Baltijas līgas čempione un līdere

12.01.22

“Credit24” meistarlīgā volejbolā šonedēļ Latvijā pie Jelgavas un Jūrmalas klubiem ciemosies līgas līdere “Bigbank Tartu” un čempione Tallinas “Selver”, kam šobrīd nav labākie laiki un kura varētu būt pa zobam Latvijas komandām. Tāpat ar interesi tiek gaidīta Latvijas čempiones SK “Jēkabpils Lūši” vizīte Klaipēdā pie Austra Štāla vadītās Klaipēdas “Amber Volley”. Sievietēm “Optibet” Baltijas līgā Rīgā notiks pagājušās sezonas finālistu cīņa, bet laukumā nedēļas nogalē dosies arī pārējās trīs Latvijas komandas līgā.

“Credit24” meistarlīgā sestdien pie “Biolars Jelgava”/MSĢ ciemosies Tartu vienība, bet dienu vēlāk – “Selver”. Jūrmalnieki Igaunijas klubus uzņems pretējā secībā. “Bigbank Tartu” desmit spēlēs svinējusi deviņas uzvaras, bet “Selver” ir sastāva problēmas, ko latvieši varētu izmantot. Par to liecina arī “selveriešu” pārliecinošais zaudējums svētdien Pērnavā. Lielākas cerības uzvarēt Tallinas vienību, protams, lolo RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”.

Gan jūrmalnieki, gan jelgavnieki nedēļas nogalē savā laukumā bija spiesti atzīt “Amber Volley” pārākumu. Šonedēļ Štāla vadītās komandas varēšanu izbraukumā testēs “lūši”, kuriem arī savainojumi aizvadītās nedēļas maču ar Daugavpils komandu neļāva aizvadīt optimālajā sastāvā.

Tikmēr Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Avo Kēla vadītā un Toma Švana pārstāvētā “Parnu VK” dosies uz eksāmenu Tallinā, kur to gaida vicelīdere “TalTech”.

“Amber Volley” ar 16 punktiem desmit spēlēs turnīra tabulā ir ceturtā, bet “Parnu VK” ir par diviem punktiem mazāk. No Latvijas klubiem augstāko vietu ar desmit punktiem astoņās spēlēs ieņem SK “Jēkabpils Lūši”. Viņiem ar deviņiem punktiem desmit spēlēs seko “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un DU/”Ezerzeme”, kā arī VK “Biolars”/”Jelgava MSĢ” ar četriem punktiem deviņās cīņās.

Kalendārs

“Credit24” meistarlīga vīriešiem

15.01. 16.00 “Biolars Jelgava”/MSĢ – ”Bigbank Tartu”

15.01. 17.00 RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” – Tallinas ”Selver”

15.01. 19.30 Klaipēdas ”Amber Volley” – SK “Jēkabpils Lūši”

 

16.01. 17.00 RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” – ”Bigbank Tartu”

16.01. 18.00 “Biolars Jelgava”/MSĢ – Tallinas ”Selver”

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu vīriešiem lasiet šeit: http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/Credit24-21-22

Foto: Renārs Koris